Про конференції ВМС

Українська конференція з високомолекулярних сполук

 

З метою координації досліджень в галузі високомолекулярних сполук, а також налагодження та зміцнення творчих зв’язків між науковцями академічних і освітніх установ, представниками промисловості України та зарубіжжя, за підтримки Національної академії наук України, Українського хімічного товариства ім. Д.І. Менделєєва, Наукової ради НАН України з проблеми “Хімія і модифікація полімерів” Інститут хімії високомолекулярних сполук (ІХВС) НАН України проводить наукові конференції присвячені останнім досягненням полімерної науки в Україні та у світі.

Попередню, ХІІІ Українську конференцію з високомолекулярних сполук “ВМС-2013”, було успішно проведено у м. Києві у жовтні 2013 р. В її роботі взяли участь близько 200 науковців і спеціалістів з академічних установ, навчальних закладів та промислових підприємств України, Росії, Білорусії, Польщі, Литви та інших країн.

За результатами роботи конференції авторів кращих робіт серед наукової молоді було нагороджено спеціальною відзнакою та вручено цінні подарунки.

З 2010 р. започатковано випуск спеціального номеру періодичного фахового видання “Полімерний журнал” (видавництво ІХВС НАН України) за матеріалами найкращих доповідей молодих дослідників, представлених на конференції.

 

Завантажити матеріали попередніх конференцій ви можете за посиланнями:

ХІІ Українська конференція з високомолекулярних сполук «ВМС-2010»

ХІІІ Українська конференція з високомолекулярних сполук «ВМС-2013»

ХІV Українська конференція з високомолекулярних сполук «ВМС-2018»

 

З метою підтримки наукової молоді Інститут також регулярно проводить Відкриту українську конференцію молодих вчених з високомолекулярних сполук. Ознайомитися з матеріалами попередніх конференцій можна за посиланнями:

VI Відкрита українська конференція молодих вчених з високомолекулярних сполук «ВМС-2008»

VII Відкрита українська конференція молодих вчених з високомолекулярних сполук «ВМС-2012»

VIII Відкрита українська конференція молодих вчених з високомолекулярних сполук «ВМС-2016»