Реєстрація та тези доповідей

Для участі у конференції необхідно до 15 травня 2018 р. надіслати на електронну адресу Оргкомітету конференції (vms2018@ukr.net) заявку на участь, яка складається з таких документів (приклади оформлення додаються):

 

  • реєстраційна форма. Для учасників з України реєстраційна форма заповнюється українською мовою (див. regform_UA.doc), для учасників з Росії і Білорусії – російською (див. regform_RUS-BY.doc), для учасників з інших країн – англійською (див. regform_ENG.doc).
  • рукопис розширених тез доповіді українською, російською або англійською мовою обсягом до 3 друкованих сторінок А4, оформлений відповідно до інструкцій (українською див. abstract_UA.doc, англійською – abstract_ENG.doc)

Кожен доповідач може надіслати не більше 2 тез доповідей!!! 

  • резюме англійською мовою (див. summary.doc) обсягом до 600 символів з пробілами. Резюме є обов’язковою складовою заявки на участь у конференції, незалежно від обсягу тез доповіді та мови, якою вони написані.

 

Всі документи мають бути оформлені у текстовому редакторі MS Word відповідно до інструкцій, збережені у форматі *.doc; в назві файлів необхідно вказати прізвище доповідача і тип документа, наприклад:

реєстраційна формаПрізвище_reg.doc,

тези доповідейПрізвище_abs.doc,

резюмеПрізвище_sum.doc

 

 

ВАЖЛИВО

Всі надіслані матеріали тез будуть рецензуватися Програмним комітетом.

 

Програмний комітет залишає за собою право замінити усну доповідь на стендову презентацію, виходячи з актуальності та наукового рівня запропонованого матеріалу.

 

Авторам може бути відмовлено у публікації, якщо подані тези доповідей:

(1) не відповідають тематиці конференції,

(2) оформлені неправильно,

(3) містять багато граматичних та друкарських помилок,

(4) перевищують граничний обсяг (3 стор.)

 

Будь ласка, уважно перевірте і переконайтеся у відповідності Ваших тез всім вимогам, перш ніж надіслати їх до Оргкомітету. В разі відмови у внесенні тез доповіді до програми конференції за результатами рецензування, Ви не матиме можливості виправити і повторно подати матеріали доповіді для публікації.

 

Редакційна колегія може вносити лише невеликі виправлення, що стосуються виключно оформлення тез.